The Naruto Shippuden world

Konynuacja The naruto world

Ogłoszenie

Forum założone w pamięci o poprzednim

#1 2011-10-20 16:17:05

 Uchiha Shady

http://i53.tinypic.com/153bnyx.jpg

Skąd: Ostróda
Zarejestrowany: 2011-06-18
Posty: 47
Punktów :   
Klan: Uchiha
Chakra: 600.000
Wioska: Konoha
Główna Natura Chakry: Katon
Specjalizacje: Genjutsy,Ninjutsu,Doujutsu,

Shadeus

Przygody Trzech braci

Wszystko zaczęło się gdy byliśmy młodsi ja miałem 7lat niedawno przebudziłem swojego sharingana ,który osiagną drugi poziom zaś Shade 9 letni w tedy był utalentowany ale i również wyśmiewany przez pozostałych członków gdyż nie posiadał Sharingana , możliwe że to przez to że nasza matka była z klanu Uzumaki a ojciec Uchihą ,matka umarłą 2 lata wcześniej z ręki nieznanego shinobiego .Więc tego dnia gdy obaj wracaliśmy do domu ze spotkania klanowego ,ojciec czekał już na nas zdenerwowany na Shade za to że nie posiada jak ja Sharingana rzucił się na niego z kataną ,Shade'jowi w tedy udało się uniknąć ciosu lecz ojciec czyli Fukami Uchiha chwycił go za szyje uniósł i przytwierdził do ściany w tedy ja aktywowałem sharingana i zaatakowałem go moim Katon: Goryuukano jutsu co go rozwścieczyło i spowodowało że obu nas przytwierdził do ściany i próbował zabić kataną ale w Shade obudził się jego unikalny dar ,doujutsu wielkiego Mędrca sześciu ścieżek ,Mój brat osiągną Rinnegana i udało mu się zabić ojca samym spojrzeniem w tedy ja spojrzałem na ojca upadłem na ziemie a moje oczy zmieniły się .Jak to powiedział w tedy Shade:"My potężni bracia Uchiha-Uzumaki jesteśmy nie pokonani i dziś byliśmy po raz pierwszy górą w nierównej walce bracie teraz muszę uciekać z wioski do przyjaciela do Kiri ,gdyż odkryją w końcu że to ja mogłem go zabić bo egzekucja mnie była planowana już dawno przez klan,ciebie nie będą podejrzewać dlatego zostań i nikomu o tym nie mów oraz dołącz do oddziału ANBU i bądź najlepszym Shinobi , Żegnaj" I wtedy znikną ogłuszając mnie padłem na ziemię i obudziłem sie na drugi dzień pogrzebaliśmy Fukamiego Uchihę i jakieś 3 lata później Shade powrócił do wioski na mój egzamin na Genina w tedy dopisali mnie do Drużyny nr.7 czyli uchiha Jellal,Uchiha Shadow i Namikaze Kyunotori i nasz sensei Senju Hyukuno ,który zginą z ręki ANBU gdyż zdradził wioskę a my byliśmy już Chuuninami ,którzy o wszystkim wiedzieli ja dołączyłem zgodnie z obietnicą do ANBU i na mojej pierwszej misji w raz z Shadem spotkaliśmy mojego przyszłego mistrza zamaskowanego ANBU z Kiri i poprzedniego Mizukage Hashi'ego ,który oddał tytuł Shade'owi i znikną w tajemnicy zostając moim Sensei ...reszta histori nie jest istotna.Także mój sensei jest już w tym budynku[/b]


http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2011/013/c/a/kushimaru_kuriarare_by_skysharkie-d374376.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stronagildii.pun.pl www.redorium.pun.pl www.pdm.pun.pl www.forumdlainteligentnych.pun.pl www.wrs-og.pun.pl