The Naruto Shippuden world

Konynuacja The naruto world

Ogłoszenie

Forum założone w pamięci o poprzednim

#1 2011-07-17 13:14:36

Takasuke Densui

http://i54.tinypic.com/33vi7hv.jpg

Zarejestrowany: 2011-06-18
Posty: 13
Punktów :   

Densui

Hōkusu Bunshin no jutsu

Technika polega na wytworzeniu kokonu ,gdy użytkownik techniki złoży symbol węża i ptaka kokon przybierze kolor z granatowego jego lewa strona stanie się biała a prawa czarna , po czym zacznie pękać i wyjdzie z niego klon ,który ma  100% kopii mocy mocy twórcy a z półówek kokonu powstaną dwa duże jastrzębie jeden o białym a drugi o czarnym upierzeniu .Klon ten ma kopie mojej chakry .
Ch.30.000


Kurai bunshin no jutsu

Technika polega na tym ze po po złożeniu symboli ptaka i tygrysa .Czarny jastrząb wypluwa klona ,który jest moją mroczną stroną .Jastrząb po wypluciu klona wraca do krążenia z drugim po niebie nade mną .Klon ma kopie 50% mocy twórcy jest on agresywny i nie opamiętany ,sadystyczny i wredny chce zniszczyć każdego mojego wroga.
Ch.10.000 

Kuria bunshin no jutsu

Technika polega na tym że po złożeniu symboli ptaka i psa .Biały jastrząb wypluwa klona ,który jest moją jasną stroną . Jastrząb po wypluciu klona wraca do krążenia z drugim po niebie nade mną . Klona ma kopie 50% mocy twórcy .Jest on opanowany i spokojny a tak że radosny i pragnący dobra dla swojej wioski ,nienawidzi wojen .
Ch.10.000

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.b1.pun.pl www.hollowbleach.pun.pl www.rejonowa.pun.pl www.pieroszki.pun.pl www.lechia1914.pun.pl